Zaznacz stronę

Pierwszy krok

On jest najtrudniejszy. Ale nie pierwszy. Najpierw jest akt woli. To jest mój pierwszy krok. Nie lubię social mediów. Nie lubię tej kreacji, która ma niewiele wspólnego z rzeczywistością i oddala nas od nas samych. Ale, musi być jakieś ale. Zostałem zainspirowany. Dlatego ten blog, dlatego wkrótce video-blog i dlatego wkrótce fejsik i intagramik. Ten krok ma mnie poruszyć. Tylko o krok, ale to i tak daleko. Mam nadzieje, że będą następne. Ten wpis nie musi być zrozumiały i czytelny. Kolejne pewnie będą. W końcu to nie ma być dla mnie. Choć trochę tak.

Dlaczego?

Aby inspirować i inspirować się. Aby iść do przodu. Aby się rozwijać. Aby zmieniać. Aby śnić. Aby spróbować podjąć rękawicę tej najdłuższej podróży i aby pokazać innym tę podróż. Aby inspirować. Aby tworzyć. Aby działać. Aby się rozwijać. Aby znajdować przyjemność-cieszyć się-korzystać z procesu. Aby zebrać wiedzę i doświadczenie. Aby pomóc.

Co?

Dziennik podróży przez aktorski świat. Notatki. Ćwiczenia. Refleksje. Refleksje!! Zapisy zdarzeń. Rady. Dla siebie. Trochę rozrywki. Szczypta pikanterii. Wgląd w ten pokrętny aktorski świat. Inspiracja.

Motto?

#funisthekey (choć to nie należy tutaj)  #enjoytheprocess

 

DD