Pierwszy krok

On jest najtrudniejszy. Ale nie pierwszy. Najpierw jest akt woli. To jest mój pierwszy krok. Nie lubię social mediów. Nie lubię tej kreacji, która ma niewiele wspólnego z rzeczywistością i oddala nas od nas samych. Ale, musi być jakieś ale. Zostałem zainspirowany. Dlatego ten blog, dlatego wkrótce video-blog i dlatego wkrótce fejsik i intagramik. Ten krok ma mnie poruszyć. Tylko o krok, ale to i tak daleko. Mam nadzieje, że będą następne. Ten wpis nie musi być zrozumiały i czytelny. Kolejne pewnie będą. W końcu to nie ma być dla mnie. Choć trochę tak.

Dlaczego?

Aby inspirować i inspirować się. Aby iść do przodu. Aby się rozwijać. Aby zmieniać. Aby śnić. Aby spróbować podjąć rękawicę tej najdłuższej podróży i aby pokazać innym tę podróż. Aby inspirować. Aby tworzyć. Aby działać. Aby się rozwijać. Aby znajdować przyjemność-cieszyć się-korzystać z procesu. Aby zebrać wiedzę i doświadczenie. Aby pomóc.

Co?

Dziennik podróży przez aktorski świat. Notatki. Ćwiczenia. Refleksje. Refleksje!! Zapisy zdarzeń. Rady. Dla siebie. Trochę rozrywki. Szczypta pikanterii. Wgląd w ten pokrętny aktorski świat. Inspiracja.

Motto?

#funisthekey (choć to nie należy tutaj)  #enjoytheprocess

 

DD